Zamówienia publiczne 2023: prowadzenie i udział w postępowaniu

Szkolenie

Zamówienia publiczne 2023: prowadzenie i udział w postępowaniu

10-12.10.2023

Szczawnica, Hotel SMILE

Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników działów zamówień publicznych (zamawiających i wykonawców).

Cel szkolenia

Wiedza zdobyta w trakcie wykładów i ćwiczeń podniesie w sposób znaczący kwalifikacje uczestników. Celem jest przystępne przekazanie skomplikowanej materii dla “nieinformatyków” w zakresie komunikacji elektronicznej oraz  przedstawienie zasad wzorcowego postępowania w oparciu o nowe regulacje.

Pozwoli  to uczestnikom z jednej strony  prawidłowo interpretować przepisy dotyczące komunikacji elektronicznej,  a także sprawdzić, czy stosowane w SWZ zapisy są zgodne z ustawą PZP, co ma fundamentalne znaczenie dla ważności postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Szkolenie ma przygotować uczestników do prawidłowego stosowania  Prawa Zamówień.  Fundamentalne zmiany w przepisach, nowe definicje powodują zmiany w procedurach i trybach.  Są one na tyle istotne, że proces przygotowania do przeprowadzenia nowych procedur i udziału w postępowaniu powinien być przeprowadzony z wyprzedzeniem i uwzględnieniem bieżących zmian i linii orzeczniczej KIO

 

 

Lokalizacja

Komfortowy  Hotel SMILE PIENINY, w Szczawnicy – słynnym uzdrowisku w malowniczych Pieninach, w miejscu idealnie sprzyjającym nauce i relaksowi. Tuż obok Port Pienin – początek ekscytującej przygody!

Opis szkolenia

PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH TO JUŻ PONAD 2 LATA, A JEDNAK CIĄGLE WYSTĘPUJĄ PROBLEMY.

Fundamentalne zmiany w procedurach oraz nowe elementy komunikacji elektronicznej wymagają dokładnego omówienia

Szkolenie składa się z dwóch bloków:

  • jeden  dotyczący komunikacji elektronicznej w nowym prawie zp
  • drugi  obejmujący analizę  procedur zamówień publicznych – z omówieniem najczęstszych naruszeń

Szkolenie prowadzi 2 trenerów.

Zajęcia “elektroniczne” składają się z części teoretycznej, wprowadzającej do świata cyfrowych dokumentów, podpisów elektronicznych, przepisów prawa, stosowanych pojęć.
W części praktycznej, warsztatowej, uczestnicy mają do czynienia z konkretnymi plikami będącymi ilustracją do wykładu. Analizowane są konkretne przykładowe pliki spotykane w elektronicznych zamówieniach, uczestnicy uczą się stosować i badać podpis osobisty i zaufany. Ta wiedza przydaje się także wykonawcom, którzy chcą poznać zasady przygotowania ofert i  chcą sprawdzić oferty i dokumentację konkurencji.

Więcej informacji i ceny na stronie rezerwacji – zobacz ceny. Rezerwacja miejsc przez formularz on-line.  Opłata jest potwierdzeniem rezerwacji.

 

Pliki do pobrania

Program

    Formularz kontaktowy

    Potrzebujesz dodatkowe informacje? Wpisz poniżej wiadomość i napisz do nas
    Inne  szkolenia

    Zobacz, wybierz, zapisz się lub zapytaj o szkolenie, które Cię interesuje, możesz także zamówić szkolenie dla siebie.