O firmie

AKADEMIA prowadzi szkolenia w pełnym zakresie prawa zamówień dla wykonawców i zamawiających.  Jest  liderem w wąskiej specjalizacji jaką jest komunikacja elektroniczna w zamówieniach publicznych. Szkolenia, zamówienia publiczne i przetargi to nasza pasja!

Dzielimy się naszym doświadczeniem zdobywanym od roku 2004 – gdy pojawiły się pierwsze formy elektronizacji: aukcje i licytacje elektroniczne.

Podpis elektroniczny nie ma dla nas tajemnic od kilkunastu lat – nie jesteśmy w tej dziedzinie nowicjuszami ani teoretykami.

Jednym z naszych większych projektów było badanie stopnia zaawansowania stosowania nowoczesnych rozwiązań w tym sektorze (ponad 4.000 respondentów). Badanie było prowadzone wspólnie z Uniwersytetem Łódzkim i Urzędem Zamówień Publicznych.

Wykładowcy Akademii stale rozwijają swoje kompetencje także w ramach cyklicznych seminariów i konferencji Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych.

AKADEMIA była przez 10 lat organizatorem części zajęć praktycznych i teoretycznych prowadzonych w ramach Podyplomowego Studium Prawa Zamówień Publicznych pod patronatem prezesa UZP na Uniwersytecie Łódzkim a  nadal jest w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu – Oddział w Chorzowie

Organizacja szkoleń to  nie  fabryka spotkań. Nie bijemy rekordów ilości szkoleń, tylko starannie przygotowujemy  tematy, zapraszamy trenerów prawdziwych praktyków  czyli takich, którzy na co dzień ponoszą odpowiedzialność za to co  robią i dzielą się swoim bogatym doświadczeniem.

Samo szkolenie ma umożliwić także przepływ różnych własnych doświadczeń między uczestnikami szkolenia. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do integracji uczestników, dobrego samopoczucia i możliwości dyskusji w trakcie zajęć.

Interaktywność to podstawa naszych zajęć, w trakcie których konsultujemy także indywidualne problemy uczestników. Od wybuchu pandemii cyklicznie organizujemy bezpłatne webinary i szkolenia online.

Zapraszamy!