WYKONAWCA: Elektronizacja zamówień publicznych 2024: warsztaty ONLINE

Szkolenie

WYKONAWCA: Elektronizacja zamówień publicznych 2024: warsztaty ONLINE

Termin do uzgodnienia

Cała Polska, NA ZAMÓWIENIE

Kurs jest przeznaczony dla pracowników działów zamówień publicznych wykonawcy.

Cel szkolenia

Wiedza zdobyta w trakcie wykładów i ćwiczeń podniesie w sposób fundamentalny kwalifikacje uczestników. Celem jest przystępne przekazanie nowej, skomplikowanej materii dla “nieinformatyków”.

Pozwoli  to uczestnikom z jednej strony przystosować się  do narzędzi jakie trzeba stosować w komunikacji elektronicznej, prawidłowo interpretować przepisy dotyczące komunikacji elektronicznej, a także sprawdzić czy oferowane przez zamawiających narzędzia są zgodne z ustawą PZP, co ma fundamentalne znaczenie dla ważności postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Zdobyta wiedza pozwoli  wykonawcom zweryfikować prawidłowość  zapisów SWZ i odpowiednio przygotować elektroniczną ofertę a także odpowiednio przygotować swoje dowody na wypadek sporu przed KIO.

Lokalizacja

Dedykowane szkolenie ONLINE przy pomocy platformy   przeprowadzimy na odległość w każdej lokalizacji w Polsce. Każdy uczestnik przy swoim komputerze.

 

Opis szkolenia

ELEKTRONIZACJA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH TO NAJWIĘKSZE WYZWANIE DLA ZAMAWIAJĄCYCH I WYKONAWCÓW OD WIELU LAT

SZKOLENIE ONLINE NA ODLEGŁOŚĆ, NA ZAMÓWIENIE

W oparciu o nasze ponad 14 letnie praktyczne doświadczenia z tej dziedziny, przygotowujemy jako jedyni w Polsce specjalistyczne szkolenia dla “nieinformatyków” pracujących w zamówieniach publicznych:

SPECJALISTA DS ZAMÓWIEŃ ELEKTRONICZNYCH

Zajęcia składają się z części teoretycznej, wprowadzającej do świata cyfrowych dokumentów, podpisów elektronicznych, przepisów prawa, stosowanych pojęć.
W części praktycznej, komputerowej, uczestnicy mają do czynienia z konkretnymi plikami będącymi ilustracją do wykładu. Badają elektroniczne dokumenty, sprawdzają podpisy elektroniczne, interpretują problemy jakie mogą pojawić się w toku analizy elektronicznych plików oraz przesyłania plików za pomocą platform do komunikacji elektronicznej.

Pozwala to na prawidłowe przygotowanie ofert i innych elektronicznych dokumentów, niezależnie od stosowanej platformy komunikacji.  Ta wiedza przydaje się także tym wykonawcom, którzy chcą sprawdzić oferty i dokumentację konkurencji.

Podnieś swoje kwalifikacje i stań się osobą niezbędną w swojej firmie!

Pliki do pobrania

    Formularz kontaktowy

    Potrzebujesz dodatkowe informacje? Wpisz poniżej wiadomość i napisz do nas
    Inne  szkolenia

    Zobacz, wybierz, zapisz się lub zapytaj o szkolenie, które Cię interesuje, możesz także zamówić szkolenie dla siebie.