ZAMAWIAJĄCY: Elektronizacja zamówień publicznych 2024: warsztaty ONLINE

Szkolenie

ZAMAWIAJĄCY: Elektronizacja zamówień publicznych 2024: warsztaty ONLINE

Termin do uzgodnienia

Cała Polska, NA ZAMÓWIENIE

Kurs jest przeznaczony dla pracowników działów zamówień publicznych zamawiającego.

Cel szkolenia

Wiedza zdobyta w trakcie wykładów i ćwiczeń podniesie w sposób fundamentalny kwalifikacje uczestników. Celem jest przystępne przekazanie nowej i skomplikowanej materii dla “nieinformatyków”.

Pozwoli  to uczestnikom z jednej strony określić swoje wymagania w stosunku do narzędzi jakie trzeba stosować w komunikacji elektronicznej, prawidłowo interpretować przepisy dotyczące komunikacji elektronicznej, a także sprawdzić czy oferowane narzędzia są zgodne z ustawą PZP co ma fundamentalne znaczenie dla ważności postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Zdobyta wiedza pozwoli zamawiającym prawidłowo przygotować opis w SWZ stosowanej komunikacji elektronicznej i  przeprowadzić postępowanie zgodnie z przepisami.

Lokalizacja

Dedykowane szkolenie ONLINE przy pomocy platformy   przeprowadzimy na odległość w każdej lokalizacji w Polsce. Każdy uczestnik przy swoim komputerze.

 

Opis szkolenia

ELEKTRONIZACJA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH TO NAJWIĘKSZE WYZWANIE DLA ZAMAWIAJĄCYCH I WYKONAWCÓW OD WIELU LAT

SZKOLENIE ONLINE NA ODLEGŁOŚĆ, NA ZAMÓWIENIE

W oparciu o nasze ponad 14 letnie praktyczne doświadczenia z tej dziedziny, przygotowujemy jako jedyni w Polsce specjalistyczne szkolenia dla “nieinformatyków” pracujących w zamówieniach publicznych:

SPECJALISTA DS ZAMÓWIEŃ ELEKTRONICZNYCH

Zajęcia składają się z części teoretycznej, wprowadzającej do świata cyfrowych dokumentów, podpisów elektronicznych, przepisów prawa, stosowanych pojęć.

W części praktycznej, komputerowej, uczestnicy mają do czynienia z konkretnymi plikami będącymi ilustracją do wykładu. Badają elektroniczne dokumenty, sprawdzają podpisy elektroniczne, interpretują problemy jakie mogą pojawić się w toku analizy elektronicznych plików oraz przesyłania plików za pomocą platform do komunikacji elektronicznej .

Ta wiedza pozwala  na prawidłową ocenę ofert i innych elektronicznych dokumentów, niezależnie od użytej platformy do komunikacji elektronicznej.

Podnieś swoje kwalifikacje i stań się osobą niezbędną w swojej instytucji!

Pliki do pobrania

    Formularz kontaktowy

    Potrzebujesz dodatkowe informacje? Wpisz poniżej wiadomość i napisz do nas
    Inne  szkolenia

    Zobacz, wybierz, zapisz się lub zapytaj o szkolenie, które Cię interesuje, możesz także zamówić szkolenie dla siebie.