Nowe prawo zamówień oraz elektronizacja – warsztaty

Szkolenie

Nowe prawo zamówień oraz elektronizacja – warsztaty

12-13.03.2020

Wisła

Kurs jest przeznaczony dla pracowników działów zamówień publicznych (zamawiających i wykonawców).

Cel szkolenia

Wiedza zdobyta w trakcie wykładów i ćwiczeń podniesie w sposób znaczący kwalifikacje uczestników. Celem jest przystępne przekazanie skomplikowanej materii nowego prawa zamówień oraz elektronizacji dla „nieinformatyków”.

Pozwoli  to uczestnikom z jednej strony określić swoje wymagania w stosunku do narzędzi jakie trzeba stosować w komunikacji elektronicznej, prawidłowo interpretować przepisy dotyczące komunikacji elektronicznej, a także sprawdzić czy oferowane narzędzia są zgodne z ustawą PZP co ma fundamentalne znaczenie dla ważności postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Zdobyta wiedza pozwoli uczestnikom prawidłowo przygotować się do wdrożenia nowego prawa zamówień wprowadzającego bardzo dużo fundamentalnych zmian w procedurach przetargowych, zarówno dla wykonawców jak i zamwiających.

Lokalizacja

Wisła,

Ośrodek WILLA STOK, ul. Willowa 16

 

Opis szkolenia

NOWE PRAWO ZAMÓWIEŃ ORAZ ELEKTRONIZACJA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH TO NAJWIĘKSZE WYZWANIE DLA ZAMAWIAJĄCYCH I WYKONAWCÓW OD WIELU LAT

Dlatego w oparciu o nasze ponad 14 letnie doświadczenia z tej dziedziny, przygotowujemy jako jedyni w Polsce specjalistyczne warsztaty dla „nieinformatyków” pracujących w zamówieniach publicznych:

KOMPUTEROWE WARSZTATY Z ELEKTRONIZACJI ZAMÓWIEŃ

W części praktycznej, komputerowej, uczestnicy mają do czynienia z konkretnymi plikami będącymi ilustracją do wykładu. Badają elektroniczne dokumenty, sprawdzają podpisy, interpretują problemy jakie mogą pojawić się w toku analizy elektronicznych plików oraz przesyłania plików za pomocą platform do komunikacji elektronicznej.

NOWE PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Omawiamy nowe zasady prowadzenia procedur przetargowych, zmiany dla wykonawców i zamawiających

Podnieś swoje kwalifikacje i stań się osobą niezbędną w swojej instytucji/firmie.

Więcej informacji i ceny na stronie rezerwacji. Rezerwacja miejsc przez formularz on-line. Sama rezerwacja nie rodzi obowiązku zapłaty.

Pliki do pobrania

Formularz kontaktowy

W sprawie tego szkolenia zapraszamy do kontaktu przez poniższy formularz


Inne  szkolenia

Zobacz, wybierz, zapisz się lub zapytaj o szkolenie, które Cię interesuje, możesz także zamówić szkolenie dla siebie.