Procedury i Komunikacja elektroniczna w PZP. Oferty, Dokumenty, Oświadczenia – szkolenie 2 dni ONLINE

Szkolenie

Procedury i Komunikacja elektroniczna w PZP. Oferty, Dokumenty, Oświadczenia – szkolenie 2 dni ONLINE

26-27.07.2023

Online: cała Polska

Szkolenie wykładowo ćwiczeniowe jest przeznaczone dla pracowników działów zamówień publicznych, ofertowania (zamawiających i wykonawców) “nieinformatyków”

Cel szkolenia

Wiedza zdobyta w trakcie wykładów i ćwiczeń podniesie w sposób znaczący kwalifikacje uczestników. Celem jest przystępne przekazanie skomplikowanej materii technicznej  dla “nieinformatyków”.

Pozwoli  to uczestnikom z jednej strony określić swoje wymagania w stosunku do narzędzi jakie trzeba stosować w komunikacji elektronicznej, prawidłowo interpretować przepisy dotyczące komunikacji elektronicznej, a także sprawdzić czy wykorzystywane narzędzia są zgodne z ustawą PZP co ma fundamentalne znaczenie dla ważności postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Zdobyta wiedza pozwoli zamawiającym prawidłowo przygotować opis  SWZ dla stosowanej komunikacji elektronicznej i  przeprowadzić postępowanie zgodnie z przepisami a wykonawcom pozwoli zweryfikować prawidłowość tych zapisów i odpowiednio przygotować elektroniczną ofertę oraz pozostałe dokumenty i oświadczenia.

Lokalizacja

szkolenie ONLINE przy pomocy platformy   przeprowadzimy na odległość w podanym dniu i godzinach. Każdy uczestnik przy swoim komputerze. Do udziału w transmisji nie trzeba instalować żadnego specjanego oprogramowania. Wszystkie warunki logowania przesyłane mailem na podany w rejestracji adres.

 

Opis szkolenia

ELEKTRONIZACJA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH TO NAJWIĘKSZE WYZWANIE DLA ZAMAWIAJĄCYCH I WYKONAWCÓW OD WIELU LAT!

SZKOLENIE ONLINE – NA ODLEGŁOŚĆ
2 dni szkolenia, 2 razy po 4,5h

W  oparciu o nasze ponad 18 letnie doświadczenia z tej dziedziny, przygotowujemy jako jedyni w Polsce od 2017 specjalistyczny kurs dla “nieinformatyków” pracujących w zamówieniach publicznych, tym razem w wersji ONLINE

Zajęcia składają się z części teoretycznej, wprowadzającej do świata cyfrowych dokumentów, podpisów elektronicznych, przepisów prawa, stosowanych pojęć, zmian wprowadzonych przez Nowe Prawo PZP.

W części praktycznej, komputerowej, uczestnicy mają do czynienia z konkretnymi plikami będącymi ilustracją do wykładu. Mogą sami zbadać elektroniczne dokumenty, sprawdzać podpisy, interpretują problemy jakie mogą pojawić się w toku analizy elektronicznych plików oraz przesyłania plików za pomocą platform do komunikacji elektronicznej. Ta wiedza przydaje się także wykonawcom, którzy chcą sprawdzić oferty i dokumentację konkurencji.

Podnieś swoje kwalifikacje i stań się osobą niezbędną w swojej instytucji/firmie.

Platforma nie wymaga instalacji żadnych programów. Wystarczy aktualna przeglądarka Chrome lub Mozilla / Firefox.
Uczestnik nie musi posiadać kamery na swoim stanowisku, ale musi mieć podłączone sprawne słuchawki (najlepiej – to nieco tłumi wpływ otoczenia) lub głośniki.
W swoim komputerze słyszy i widzi prowadzącego, prezentację, pulpit komputera prowadzącego, pytania kontrolne itp.

Więcej informacji i ceny na stronie rezerwacji. Rezerwacja miejsc przez formularz online. Sama rezerwacja nie rodzi obowiązku zapłaty.

Pliki do pobrania

    Formularz kontaktowy

    Potrzebujesz dodatkowe informacje? Wpisz poniżej wiadomość i napisz do nas
    Inne  szkolenia

    Zobacz, wybierz, zapisz się lub zapytaj o szkolenie, które Cię interesuje, możesz także zamówić szkolenie dla siebie.