Zamówienia publiczne: prowadzenie i udział w postępowaniu – WISŁA 18-20.03. 2024

Szkolenie

Zamówienia publiczne: prowadzenie i udział w postępowaniu – WISŁA 18-20.03. 2024

18-20.03.2024

Wisła, Dworek nad Wisłą

Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników działów zamówień publicznych (zamawiających i wykonawców).

Cel szkolenia

Wiedza zdobyta w trakcie wykładów i ćwiczeń podniesie w sposób znaczący kwalifikacje uczestników. Celem jest przystępne przekazanie skomplikowanej materii dla “nieinformatyków” w zakresie komunikacji elektronicznej oraz  przedstawienie zasad wzorcowego postępowania w oparciu o nowe regulacje pzp.

Pozwoli  to uczestnikom z jednej strony  prawidłowo interpretować przepisy dotyczące komunikacji elektronicznej,  a także sprawdzić czy stosowane w SWZ zapisy są zgodne z ustawą PZP co ma fundamentalne znaczenie dla ważności postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Szkolenie ma przygotować uczestników do prawidłowego stosowania  Prawa Zamówień.  Fundamentalne zmiany w przepisach, nowe definicje powodują zmiany w procedurach i trybach.  Są one na tyle istotne, że proces przygotowania do przeprowadzenia nowych procedur i udziału w postępowaniu powinien być przeprowadzony z wyprzedzeniem i uwzględnieniem bieżących zmian i linii orzeczniczej KIO

 

Lokalizacja

Komfortowy  Dworek nad Wisłą, w przepięknej i spokojnej dzielnicy Wisły, w miejscu idealnie sprzyjającym nauce i relaksowi.

Opis szkolenia

CHOĆ NOWE PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH TO JUŻ PONAD 3 LATA A JEDNAK CIĄGLE WYSTĘPUJĄ ROZBIEŻNE INTERPRETACJE.

Fundamentalne zmiany w procedurach oraz nowe elementy komunikacji elektronicznej wymagają dokładnego omówienia

Szkolenie składa się z dwóch bloków:

  • jeden (1 dzień) dotyczący komunikacji elektronicznej w nowym prawie zp oraz zasad wypełniania formularzy UE: ENOTICES2
  • drugi (2 dni) obejmujący analizę nowych procedur zamówień publicznych – z omówieniem najczęstszych naruszeń, w oparciu o omówienie przypadków

Szkolenie prowadzi 2 trenerów.

Zajęcia “elektroniczne”   składają się z części teoretycznej, wprowadzającej do świata cyfrowych dokumentów, podpisów elektronicznych, przepisów prawa, stosowanych pojęć.
W części praktycznej, warsztatowej, uczestnicy poznają  konkretne pliki będące ilustracją do wykładu. Analizowane są  przykładowe pliki spotykane w elektronicznych zamówieniach. Ta wiedza przydaje się także wykonawcom, którzy chcą poznać zasady przygotowania ofert i  chcą sprawdzić oferty i dokumentację konkurencji.

W części eNotices2 – przykłady prawidłowego tworzenia ogłoszeń.

Więcej informacji i ceny na stronie rezerwacji – zobacz ceny. Rezerwacja miejsc przez formularz on-line.  Opłata jest potwierdzeniem rezerwacji.

Pliki do pobrania

Program

    Formularz kontaktowy

    Potrzebujesz dodatkowe informacje? Wpisz poniżej wiadomość i napisz do nas
    Inne  szkolenia

    Zobacz, wybierz, zapisz się lub zapytaj o szkolenie, które Cię interesuje, możesz także zamówić szkolenie dla siebie.