Zamówienia publiczne: aktualne problemy, nowe prawo, elektronizacja

Szkolenie

Zamówienia publiczne: aktualne problemy, nowe prawo, elektronizacja

06-08.11.2019

Wisła

Kurs jest przeznaczony dla pracowników działów zamówień publicznych (zamawiających i wykonawców).

Cel szkolenia

Wiedza zdobyta w trakcie wykładów i ćwiczeń podniesie w sposób znaczący kwalifikacje uczestników. Celem jest przystępne przekazanie skomplikowanej materii dla „nieinformatyków” w zakresie komunikacji elektronicznej oraz  udoskonalenie umiejętności analizy przepisów ustawy Pzp z uwględnieniem najnowszego orzecznictwa nie tylko w zakresie elektronizacji.

Pozwoli  to uczestnikom z jednej strony  prawidłowo interpretować przepisy dotyczące komunikacji elektronicznej,  a także sprawdzić czy oferowane narzędzia są zgodne z ustawą PZP co ma fundamentalne znaczenie dla ważności postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Szkolenie ma ugruntować także wiedzę z zakresu tradycyjnego prowadzenia procedury przez omówienie bieżących problemów interpretacyjnych. Ostatnim i równie ważnym celem jest przygotowanie uczestników do wprowadzenia nowego prawa zamówień publicznych.

Lokalizacja

Komfortowy ośrodek GEOVITA w Wiśle, w zacisznym i malowniczym zakątku doliny Malinki, zaledwie 200 m od skoczni narciarskiej im. Adama Małysza.

Opis szkolenia

ELEKTRONIZACJA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH TO NAJWIĘKSZE WYZWANIE DLA ZAMAWIAJĄCYCH I WYKONAWCÓW OD WIELU LAT

Dlatego w oparciu o nasze ponad 14 letnie doświadczenia z tej dziedziny, przygotowujemy jako jedyni w Polsce specjalistyczne zajęcia dla „nieinformatyków” pracujących w zamówieniach publicznych.

Szkolenie składa się z dwóch bloków:

  • jeden dotyczący komunikacji elektronicznej
  • drugi obejmujący analizę klasycznych problemów występujących w procesie udzielania zamówienia publicznego oraz omówienie nowego prawa zamówień publicznych

Szkolenie prowadzi 2 trenerów.

Zajęcia „elektroniczne” składają się z części teoretycznej, wprowadzającej do świata cyfrowych dokumentów, podpisów elektronicznych, przepisów prawa, stosowanych pojęć.
W części praktycznej, komputerowej  uczestnicy mają do czynienia z konkretnymi plikami będącymi ilustracją do wykładu. Badają elektroniczne dokumenty, sprawdzają podpisy, interpretują problemy jakie mogą pojawić się w toku analizy elektronicznych plików. Ta wiedza przydaje się także wykonawcom, którzy chcą sprawdzić oferty i dokumentację konkurencji.

Więcej informacji i ceny na stronie rezerwacji – zobacz ceny. Rezerwacja miejsc przez formularz on-line. Sama rezerwacja nie rodzi obowiązku zapłaty.

Pliki do pobrania

Formularz kontaktowy

W sprawie tego szkolenia zapraszamy do kontaktu przez poniższy formularz


Inne  szkolenia

Zobacz, wybierz, zapisz się lub zapytaj o szkolenie, które Cię interesuje, możesz także zamówić szkolenie dla siebie.