NOWE PRAWO zamówień publicznych 2021: szkolenie ONLINE

Szkolenie

NOWE PRAWO zamówień publicznych 2021: szkolenie ONLINE

Termin do uzgodnienia

Cała Polska

Kurs jest przeznaczony dla pracowników działów zamówień publicznych zamawiającego i wykonawców

Cel szkolenia

Wiedza zdobyta w trakcie wykładów i ćwiczeń podniesie w sposób fundamentalny kwalifikacje uczestników. Celem jest przystępne przekazanie  skomplikowanej materii zmiany prawa zamówień publicznych.

Pozwoli  to uczestnikom z jednej strony poznać różnice między starymi a nowymi zasadami udzielania zamówień, z drugiej prawidłowo interpretować nowe procedury w zależności od wartości zamówienia, a także sprawdzić jakie  inne  działania powinny zostać podjęte do ostatecznego przygotowania firmy czy jednostki do wdrożenia praktycznego zmian prawa zp .

Zdobyta wiedza pozwoli zamawiającym i wykonawcom rozpocząć skuteczne przygotowania do zmian. W zakresie nowości jaką jest pełna elektronizacja zamówień polecamy szkolenia uzupełniające tylko z tej dziedziny.

Lokalizacja

Dedykowane szkolenie ONLINE przy pomocy platformy   przeprowadzimy na odległość w każdej lokalizacji w Polsce. Każdy uczestnik przy swoim komputerze.

 

Opis szkolenia

NOWE PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH WEJDZIE W ŻYCIE 1 STYCZNIA 2021. TO NAJWIĘKSZA OD WIELU LAT GRUNTOWNA PRZEBUDOWA PRAWA

SZKOLENIE ONLINE NA ODLEGŁOŚĆ

Naszym stałym i nowym klientom proponujemy gruntowne zapoznanie się z nowymi zasadami udzielania zamówień dotyczącymi tak samo wykonawców jak i zamawiających.

Przygotowanie do zmian musi być systematyczne, dlatego nie powinno zostać odłożone na ostatnią chwilę. Całkowita zmiana struktury aktu prawnego zmusi nas do zapomnienia od 01.2021 aktu poprzedniego.

W trakcie szkolenia zostanie przedstawiona cała nowa koncepcja, wprowadzone zmiany, porównania przepisów starych i nowych oraz analiza tego co udało sie poprawić w nowym prawie a co pozostało nadal problemem. Nowym elementem jest też całkowita elektronizacja zamówień w pełnym zakresie wartości zamówień.

Szkolenie jest prowadzone na platformie do szkoleń online. Każdy uczestnik korzysta ze swojego komputera w dowolnej lokalizacji: w biurze lub w domu. Bez konieczności instalacji żadnych specjalnych oprogramowań.

Podnieś swoje kwalifikacje i stań się osobą niezbędną w swojej instytucji!

Pliki do pobrania

Formularz kontaktowy

W sprawie tego szkolenia zapraszamy do kontaktu przez poniższy formularz


Inne  szkolenia

Zobacz, wybierz, zapisz się lub zapytaj o szkolenie, które Cię interesuje, możesz także zamówić szkolenie dla siebie.