Elektronizacja zamówień publicznych – warsztaty

Szkolenie

Elektronizacja zamówień publicznych – warsztaty

18.06.2020

Białystok

Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników działów zamówień publicznych (zamawiających i wykonawców) „nieinformatyków”.

Cel szkolenia

Wiedza zdobyta w trakcie wykładów i ćwiczeń podniesie w sposób znaczący kwalifikacje uczestników. Celem jest przystępne przekazanie skomplikowanej materii dla „nieinformatyków”.

Pozwoli  to uczestnikom z jednej strony określić swoje wymagania w stosunku do narzędzi jakie trzeba stosować w komunikacji elektronicznej, prawidłowo interpretować przepisy dotyczące komunikacji elektronicznej, a także sprawdzić czy oferowane narzędzia są zgodne z ustawą PZP co ma fundamentalne znaczenie dla ważności postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Zdobyta wiedza pozwoli zamawiającym prawidłowo przygotować opis w SIWZ stosowanej komunikacji elektronicznej i  przeprowadzić postępowanie zgodnie z przepisami a wykonawcom pozwoli zweryfikować prawidłowość tych zapisów i odpowiednio przygotować elektroniczną ofertę.

Lokalizacja

Białystok, centrum

 

Opis szkolenia

ELEKTRONIZACJA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH TO NAJWIĘKSZE WYZWANIE DLA ZAMAWIAJĄCYCH I WYKONAWCÓW OD WIELU LAT

 

Dlatego w oparciu o nasze ponad 14 letnie doświadczenia z tej dziedziny, przygotowujemy jako jedyni w Polsce specjalistyczny kurs dla „nieinformatyków” pracujących w zamówieniach publicznych:

SPECJALISTA DS ZAMÓWIEŃ ELEKTRONICZNYCH

Zajęcia składają się z części teoretycznej, wprowadzającej do świata cyfrowych dokumentów, podpisów elektronicznych, przepisów prawa, stosowanych pojęć.

W części praktycznej, komputerowej, uczestnicy mają do czynienia z konkretnymi plikami będącymi ilustracją do wykładu. Badają elektroniczne dokumenty, sprawdzają podpisy, interpretują problemy jakie mogą pojawić się w toku analizy elektronicznych plików oraz przesyłania plików za pomocą platform do komunikacji elektronicznej. Ta wiedza przydaje się także wykonawcom, którzy chcą sprawdzić oferty i dokumentację konkurencji.

Podnieś swoje kwalifikacje i stań się osobą niezbędną w swojej instytucji/firmie.

Więcej informacji i ceny na stronie rezerwacji. Rezerwacja miejsc przez formularz on-line. Sama rezerwacja nie rodzi obowiązku zapłaty.

Pliki do pobrania

Formularz kontaktowy

W sprawie tego szkolenia zapraszamy do kontaktu przez poniższy formularz


Inne  szkolenia

Zobacz, wybierz, zapisz się lub zapytaj o szkolenie, które Cię interesuje, możesz także zamówić szkolenie dla siebie.