O firmie

biuroAKADEMIA ZAMÓWIEŃ z siedzibą w Łodzi  działa od roku 2007.

Profil działalności  to organizacja szkoleń oraz doradztwo indywidualne dla uczestników rynku zamówień publicznych w dziedzinach powiązanych z zamówieniami publicznymi i procesami biznesowymi.

AKADEMIA jest także liderem w wąskiej specjalizacji jaką jest problematyka elektronicznych form udzielania zamówień i stosowanie podpisów elektronicznych.

Jednym z większych projektów było badanie stopnia zaawansowania stosowania nowoczesnych, elektronicznych rozwiązań jakie oferuje prawo zamówień publicznych (ponad 4.000 respondentów) prowadzone wspólnie z Uniwersytetem Łódzkim i Urzędem Zamówień Publicznych. Współautorem raportu jest Lech Wendołowski, założyciel Akademii.

warsztaty komputeroweAKADEMIA jest organizatorem części zajęć praktycznych i teoretycznych prowadzonych w ramach Podyplomowego Studium Prawa Zamówień Publicznych pod patronatem Prezesa UZP na Uniwersytecie Łódzkim a  także Podyplomowego Studium Zamówień Publicznych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, oddział w Chorzowie.

Jak pracujemy?  Organizacja szkoleń to nie  fabryka spotkań, stawiamy na efektywność: nie bijemy rekordów ilości szkoleń i uczestników, tylko starannie przygotowujemy nowe tematy, zapraszamy trenerów prawdziwych praktyków z każdej dziedziny czyli takich, którzy na co dzień ponoszą odpowiedzialność za to robią i dzielą się swoim bogatym doświadczeniem. Nasi trenerzy to prawdziwi praktycy a nie zawodowi szkoleniowcy teoretycy.

Organizujemy szkolenia w całej Polsce zarówno dla małych grup kilkuosobowych jak i duże spotkania dla 50 - 150 osób.

szkolenie 2Samo szkolenie ma umożliwić także przepływ różnych własnych doświadczeń między uczestnikami szkolenia, dlatego przywiązujemy dużą wagę do integracji uczestników, dobrego samopoczucia i możliwości dyskusji w trakcie zajęć.

Interaktywność  to podstawa naszych zajęć w trakcie których konsultujemy także indywidualne problemy uczestników.

Szkolenie to nie tylko wykład ale głównie okazja do zadawania pytań, rozwiewania własnych wątpliwości i analizy trudnych przypadków - wspólna praca. Trenerzy o najwyższych kwalifikacjach są gwarancją zadowolenia z naszych usług.

Prowadzimy indywidualne doradztwo oraz wdrożenia elektronicznych procesów zakupowych.